Pro-Knox

ProKnox je unikátna zmes prírodných výťažkov s nízkou molekulovou hmotnosťou, získaných z rôznych typov rastlín, bohatých na vitamíny A,C,E, beta karotén, quercetín, riboflavín, polyfenoly, tanín, flavonoidy, glutation, katalázu a superoxid dismutázu („S.O.D“). ProKnox sa získava procesom pri nízkej teplote, pri ktorom sa používajú infračervené lúče na získanie aktívnej látky s nízkou molekulovou hmotnosťou. Konečná zmes je prášková forma, šetrná k citlivým enzýmom, ktoré by sa pri výrobe tabliet kompresiou mohli zničiť. Vďaka nízkej molekulárnej hmotnosti zostáva prípravok v organizme aktívny až 24 hodín.

ZLOŽENIE

V jednom sáčku prípravku (3 gramy) sa nachádza patentovaná zmes, ktorá obsahuje
sójové bôby (Glycine max) 290 mg
pšeničné klíčky a prášok (Triticum spelta) 285 mg
slzovka tvrdoplodá (Coix lachryma-jobi) 50 mg
ryža natural (Oryza glaberrima, sativa) 50 mg
zelený čaj (Camellia sinensis) 150 mg
sezamové semienka (Sesamum indicum) 25 mg
červená repa (Beta vulgaris) 124 mg
ovocie acerola (Malpighia glabra) 1 mg
čínsky citrón (Citrus junos - yuzu) 1 mg
rozmarín (Rosmarinus officinalis) 1 mg
vitamín C 23 mg

Prostredie v ktorom žijeme, je plné toxínov. Sú vo vzduchu, ktorý dýchame, v potrave, ktorú jeme a vo vode, ktorú pijeme – jednoducho sa im nemôžeme vyhnúť. Keď je náš organizmus vystavený škodlivým látkam alebo toxínom ako sú napríklad cigaretový dym, alkohol, pesticídy alebo herbicídy, vznikajú voľné radikály (nestabilné molekuly, ktoré spôsobujú poškodenie našich buniek). Môže to viesť ku vzniku rôznych ochorení ako napríklad onkologické ochorenia, choroby srdca, cukrovka alebo artritída. S postupujúcim vekom sa voľné radikály hromadia a spôsobujú starnutie organizmu. Naše bunky chránia pred poškodením voľnými radikálmi antioxidanty. Dá sa povedať, že antioxidanty pôsobia ako upratovačka, ktorá odstraňuje voľné radikály skôr než môžu v organizme spôsobiť škodu. Organizmus si ich sám nedokáže vyrábať, takže ich treba dodávať v potrave. Medzi najznámejšie antioxidanty patria napríklad beta karotén a vitamíny A, C a E. Konečná zmes ProKnox sa získava procesom pri nízkej teplote, pri ktorom sa používajú infračervené lúče na získanie prípravku s nízkou molekulovou hmotnosťou. Konečná zmes je prášok balený vo vreckách. Prášková forma je šetrná k citlivým enzýmom, ktoré by sa pri výrobe tabliet kompresiou mohli zničiť. Preparát ProKnox je mimoriadne bohatý na aktívne zložky vrátane glutatiónu, katalázy, katechínov, karotenoidov, tanínu, riboflavínu, flavonoidov, polyfenolov, vitamínov A, C a E, atď. ProKnox je nízkomolekulárna zlúčenina (molekulová hmotnosť menšia než 5000), preto sa rýchlo absorbuje do krvi. Prípravok ProKnox zostáva v krvi aktívny až 24 hodín.

Voľné radikály sa v organizme nachádzajú pri mnohých patologických stavoch:

  • onkologické ochorenia
  • choroby srdca a obehovej sústavy
  • cukrovka a iné endokrinné ochorenia
  • artritída
  • ochorenia nervovej sústavy
  • podpora omladzovacích procesov v organizme
  • kožné a svalové ochorenia

DÁVKOVANIE

Na výrazné posilnenie organizmu 2 sáčky prípravku 3x denne spolu s hlavným jedlom. Dostatočná doba užívania pri tomto dávkovaní je 5 dní. Pri následnom a dlhodobejšom užívaní s prípravkom BioBran by sa mal užívať 1 sáčok ProKnox a jeden sáčok BioBran 1000 denne.

BALENIE

V jednom balení sa nachádza 30 sáčkov zmesi po 3 gramy v jednom sáčku.

Krajina pôvodu : Japonsko
Povolenie na distribúciu v SR OHVBPK/1231/2011/Ht