Béres Drops

Bérešove kvapky

Obľúbený výživový doplnok Béres Drops Plus obsahuje kombináciu stopových prvkov a minerálov, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu organizmu. Je určený pre všetkých bez rozdielu veku, môžu ho užívať aj deti od 4 rokov, je bezpečný aj pre tehotné či dojčiace ženy, ľudí s vysokým krvným tlakom, celiatikov, alebo diabetikov.

Užívanie produktu sa odporúča

  • na doplnenie stopových prvkov
  • v prípade nevyváženej a jednostrannej výživy(napr.špeciálne diéty, diéty zamerané na zníženie hmotnosti, vegetariánstvo), ako i pri značnej fyzickej námahe
  • v stave zvýšeného pocitu únavy, nechutenstva, malátnosti, slabosti, nespavosti

Prípravok obsahuje:

Železo: zúčastňuje sa na normálnej krvotvorbe
Zinok: zohráva dôležitú úlohu pri zdravom fungovaní imunitného systému
Mangán: zohráva dôležitú úlohu pri tvorbe energie
Meď: zúčastňuje sa normálnej krvotvorby a zdravého fungovania imunitného systému
Molybdén: ako stavebná jednotka enzýmov, zúčastňuje sa procesov látkovej výmeny na úrovni buniek
Selén: podporuje ochranu buniek a chráni organizmus voči škodlivým vplyvom voľných radikálov
Chróm: blahodárne môže pôsobiť na látkovú výmenu sacharidov a tukov
Fluór: prispieva k ochrane zubov

Stopové prvky a minerály tvoria len zlomok našej hmotnosti, ich množstvo v ľudskom tele možno vyjadriť v jednotkách miligramov až mikrogramov. Napriek tomu sú pre organizmus nenahraditeľné. Jednostranná a nevyvážená strava spôsobuje nedostatočný príjem týchto dôležitých látok, čo môže zhoršovať fungovanie imunitného systému a ľudské telo sa stáva zraniteľnejším. Zloženie výživového doplnku Béres Drops Plus je navrhnuté tak, aby dodávalo organizmu potrebné mikroprvky v optimálnom pomere. Stopové prvky, obsiahnuté v roztoku Beres Drops Plus, majú optimálnu biodostupnosť. Ľudské telo tak dokáže prijať jednotlivé prvky a minerály rýchlo a efektívne, bez zbytočných strát.

Odporúčané dávkovanie:

Deti vo veku od 4 – 10 rokov, denne: 2 x 9 kvapiek

Deti vo veku od 11 – 14 rokov, denne: 2 x 18 kvapiek

Dospievajúci od 15 – 17 rokov, denne: 2 x 23 kvapiek

Dospelí, denne: 2 x 27 kvapiek

Užíva sa počas jedla, aspoň v 1/2 dl tekutiny (napr. voda, ovocná šťava, čaj), vždy spolu s 50 -100 mg vitamínu C. Vitamín C napomáha lepšiemu vstrebávaniu výživných látok. Výživový doplnok Beres Drops Plus neobsahuje lepok ani laktózu, je vhodný aj pre ľudí s celiakiou a intoleranciou laktózy. Môžu ho používať aj vegetariáni, vegáni, diabetici, ľudia trpiaci vysokým tlakom, či tehotné a dojčiace ženy.